Informacja o współpracy

Chętnie udzielimy osobiście odpowiedzi na wszystkie trapiące Cię pytania. Polskojęzyczni koordynatorzy znajdują się w naszych oddziałach w Herzogenrath, Landgraaf, Horst, Venlo, Sittard i oczywiście we Wrocławiu

Informacje ogólne

W Wiertz zajmujemy się rekrutacją pracowników z Europy Wschodniej do różnego rodzaju sektorów (m.in. produkcja, budownictwo, rolnictwo lub dystrybucja) na terenie Holandii. W tych sektorach często brakuje personelu o odpowiednim poziomie kwalifikacji i motywacji. Europa bez granic stwarza jednak mnóstwo możliwości, aby znaleźć odpowiednie osoby, które mogłyby pełnić te funkcje. Wiertz pośredniczy więc między obywatelami Unii Europejskiej poszukującymi pracy, a przedsiębiorcami w Holandii. Jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców: posiadamy członkostwo RIA i przechodzimy okresowe kontrole w celu ustalenia, czy przestrzegamy wszystkich obowiązujących nas przepisów. Naszym kandydatom gwarantujemy, że będą zatrudnieni w uczciwej i profesjonalnej firmie.

Załatwienie formalności

W Holandii będziesz pracował u jednego z naszych zleceniodawców na podstawie umowy o pracę tymczasową. Wiertz pełni przy tym rolę pracodawcy, rolę którą wykonujemy z najwyższą starannością. Dostaniesz kontrakt w Holandii i otrzymasz wynagrodzenie według zasad obowiązujących w Holandii. Wiertz zadba o terminowość wypłat, załatwi wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem oraz odprowadzi należne podatki i składki socjalne. Oprócz tego, pomożemy Ci w złożeniu formularza o nadanie identyfikacyjnego numer BSN (SOFI), zadbamy o rejestrację w funduszu zdrowia i o założenie konta w banku. Jednym słowem – załatwimy za Ciebie wszystkie sprawy. Jedynym Twoim zadaniem będzie wykonywanie pracy, do której zostałeś przyjęty.

Jak podjąć pracę?

Czy któraś z ofert Ci odpowiada? Może jeden z naszych rekruterów w Polsce skontaktował się w Tobą w celu podjęcia pracy w Holandii? Jeśli okażesz się kandydatem odpowiednim do danego stanowiska, Wiertz najpierw przedstawi wszystkie szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. W rozmowie tej wyjaśnimy jak nasza firma działa i czego od Ciebie oczekujemy. Oprócz tego, zależy nam na tym, by się dowiedzieć, czego Ty oczekujesz od swojej pracy.

Po rozmowie telefonicznej i wysłaniu wszystkich informacji do Ciebie nastąpi spotkanie w Holandii. Nasze biura mieszczą się w holenderskiej prowincji Limburgia, tuż przy granicy niemieckiej. W trakcie spotkania skompletujemy Twoje dane osobowe i przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat:

  • oferty pracy
  • firmy, w której będziesz pracował
  • prawa i przepisów obowiązujących w Holandii
  • zakwaterowania i transportu
  • osób do kontaktu
  • usług i wsparcia socjalnego firmy Wiertz

Po podpisaniu dokumentów możesz rozpocząć pracę!