Informacja o współpracy

Chętnie udzielimy osobiście odpowiedzi na wszystkie trapiące cię pytania. Polskojęzycznego koordynatora możesz zastać w oddziałach Herzogenrath i Venlo i Wrocław.

Informacje ogólne

Wiertz rekrutuje w Europie (wschodniej) pracowników do sektorów pracochłonnych takich jak produkcja, budownictwo, rolnictwo lub dystrybucja. W sektorach tych w Holandii brakuje personelu o właściwym poziomie kompetencji i motywacji. Europa bez granic na szczęście stwarza mnóstwo możliwości by znaleźć odpowiednie osoby, które by te funkcje pełniły. Wiertz pośredniczy między obywatelami Europy (wschodniej) poszukującymi pracę, a przedsiębiorcami w Holandii. Wiertz jest wiarygodnym partnerem zarówno dla poszukujących pracę jak i dla pracodawców: jesteśmy członkiem RIA, i przechodzimy okresowe badania w celu ustalenia, czy przestrzegamy wszystkich obowiązujących nas przepisów. Pracownikom gwarantujemy, że bedą zatrudnieni w firmie uczciwej i profesjonalnej.

Załatwienie formalności

W Holandii będziesz pracował u jednego z naszych zleceniodawców na podstawie umowy o pracę tymczasową. Wiertz pełni przy tym rolę pracodawcy, rolę którą wykonujemy z najwyższą starannością. Dostaniesz kontrakt w Holandii i otrzymasz wynagrodzenie według zasad obowiązujących w Holandii. Wiertz zadba o terminowość wypłat, załatwi wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem i odprowadzi należne podatki i składki socjalne. Prócz tego, pomożemy ci w złożeniu formularza o nadanie identyfikacyjnego numer sofi, zadbamy o rejestrację w funduszu zdrowia i o założenie konta w banku. Jednym słowem – załatwimy dla Ciebie wszystkie sprawy. Jedynym Twoim zadaniem będzie wykonie pracy do której zostałeś przyjęty.

Jak podjąć pracę?

Czy któraś z ofert Ci odpowiada? Albo jeden z naszych partnerów w Polsce skontaktował się w Tobą w celu podjęcia pracy w Holandii? Jeśli okażesz się kandydatem odpowiednim do danego stanowiska, Wiertz najpierw przedstawi wszystkie szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. W rozmowie tej wyjaśnimy jak nasza firma działa i czego od Ciebie oczekujemy. Prócz tego zależy nam na tym, by się dowiedzieć, czego Ty oczekujesz od swojej pracy.
Po rozmowie telefonicznej nastąpi spotkanie w Holandii. Nasze biuro mieści się w holenderskiej prowincji Limburg, tuż przy granicy niemieckiej. W trakcie spotkania uporządkujemy Twoje akta osobowe i zaopatrzymy Cię w szczegółową informację na temat:

• oferty pracy
• firmie w której będziesz pracował
• prawa i przepisów obowiązujących w Holandii
• zakwaterowania i transportu
• osób do kontaktu
• usług i wsparcia socjalnego firmy Wiertz

Po podpisaniu dokumentów możesz rozpocząć pracę.