Oddzialy

Jak jeszcze możemy Ci pomoc?

Masz pytania ogólne, chcesz zaczerpnąć więcej informacji lub chcesz złożyć skargę? Podejmij kontakt z jednym z naszych oddziałów lub skorzystaj z odpowiedniego formularza.

Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 8:30 – 17:30. Jeśli skorzystasz z formularza lub wyślesz nam maila, postaramy się podjąć z Toba jak najszybciej kontakt.

 

Wiertz Rekrutacja

Wrocław
Ul. Swietej Elzbiety 4
50-111 Wroclaw – Polska
T. +48 71 758 8290 / +48 71 758 8291
E. wroclaw@wiertz.com

Herzogenrath
Eurodepark 1-29
52134 Herzogenrath
T. +049 2406 999 3210
E. herzogenrath@wiertz.com

Venlo
Prinsessesingel 26
5911 HT Venlo
T.  +31 (0)77 3525173
E. venlo@wiertz.com

Landgraaf
Hoofdstraat 97
6372 CR Landgraaf
T. +31 (0)45 5311135
E. landgraaf@wiertz.com

Foodpark
Vogelzankweg 245
6374 AC Landgraaf
T. +31 (0)45 6503610
E. foodpark@wiertz.com

Sittard
Brugstraat 13
6131 AC Sittard
T. +31 (0)46 4529450
E. sittard@wiertz.com