Oddziały

W czym jeszcze możemy Ci pomoc?

Masz pytania ogólne, chcesz zaczerpnąć więcej informacji lub chcesz złożyć skargę? Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów lub skorzystaj z odpowiedniego formularza.

Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 8:30-17:30. Jeśli skorzystasz z formularza lub wyślesz nam maila, postaramy się zadzwonić do Ciebie jak najszybciej.

 

Wiertz Rekrutacja

Wrocław
Ul. Swietej Elzbiety 4
50-111 Wroclaw – Polska
Tel.: +48 71 758 8290 lub +48 71 758 8291
Email: wroclaw@wiertz.com

Herzogenrath
Eurodepark 1-29
6461 KB Kerkrade
Tel.: +31 (0)45 56 39 230
Email: herzogenrath@wiertz.com

Venlo
Prinsessesingel 26
5911 HT Venlo
Tel.: +31 (0)77 35 25 173
Email: venlo@wiertz.com

Landgraaf
Hoofdstraat 97
6372 CR Landgraaf
Tel.: +31 (0)45 53 11 135
Email: landgraaf@wiertz.com

Horst
Expeditiestraat 12
5961 PX Horst
Tel.: +31 (0)77 82 00 993
Email: horst@wiertz.com

Sittard
Brugstraat 13
6131 AC Sittard
Tel.: +31 (0)46 45 29 450
Email: sittard@wiertz.com