Praca przy produkcji

Poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji w miejscowościach: Gronsveld, Landgraaf, Heerlen, Kerkrade.

Wymagania:

  • doświadczenie w tego rodzaju pracy (mile widziane na terenie Holandii)
  • prawo jazdy kategorii B i własny transport
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym
  • otwartość na nowe zadanie i obowiązki
  • brak problemów z nadużywaniem alkoholu

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji, pakowanie i sortowanie sektor żywnościowy

Oferujemy:

  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i wszelkich formalności administracyjno-prawnych
  • opiekę koordynatorów
  • pracę legalną i długoterminową

Jeżeli jesteś zainteresowany:

Odwiedź naszą stronę internetową www.wiertz.com, wypełnij formularz aplikacyjny i prześlij swoje dokumenty. Jeżeli masz pytania: udzielimy ci chętnie odpowiedzi pod numerem telefonu +3145-5639270 (poniedziałek – piątek 8:30-17:30)

Kontakt:

List motywacyjny oraz życiorys prosimy przesyłać na adres praca@wiertz.com